Hakkımızda

Bazen bir konut, bir apartman veya site, bazen okul, hastane gibi kamusal yapı bazen bir kafe, eczane veya spor salonu tasarlarken değişmeyen tek hedef ilk defada doğruyu yapmak ve bunun için çok ama çok çalışmak.

Bize okullarda maalesef hiç öğretilmeyen piyasanın gizli kurallarını yaşayarak öğrenmek zorunda kaldık. Artık kim için neyi, nasıl ve ne zaman yapacağımızı biliyoruz. Ancak asla daha iyisini yapmaktan vazgeçmiyoruz. Para; yokken anlamı olan, varken ise anlamsızlaşan bir araçtır. Bu anlamsız aracı anlamlı hale getirmek mimarın görevidir. Mimar ekonomik değerleri sanatla bütünleştirme misyonunu üstlenmiş bir görevlidir. Bu görev topluma karşı en iyi şekilde yerine getirilmelidir. İşte bizler bu bilinçle işimizi yapıyoruz.

1991 Yılından bu yana yüzlerce müşterimize, işverenimize hizmet verdik. İçerisinde var olduğumuz tüm projelerde özgün, zamana yenik düşmeyen ve yenilikçi tasarımlarla daima farklılık yaratma peşinde koştuk…

HEDEFİMİZ Ülkemizde mimarlık mesleğinin gelişmesine ve sahip olduğumuz değerlere koruma ve kullanma dengesi içerisinde katkı sağlamak, gelecek nesillere örnek olabilmektir.

Biz Kimiz
Biz birlikte başarmayı hedef seçmiş bir topluluğuz... Ülkemiz insanının gündelik yaşam kavgası içerisinde sokakta yürürken; bir an olsun sanatsal bir öge ile karşılaşabilmesi için yatırımcıları ikna etme çabası veriyoruz.